Cast Ajans

Cast Ajans

Microp Production cast ajans olarak 2005 yılından bu yana yapımcı ve oyunculara hizmet vermeye devam ediyoruz. Hızla gelişen sektörde yapımcıların taleplerini doğru karşılayarak oyuncu sunumları yapmaktayız. Dizi, sinema, reklam ve internet projelerine kazandırdığımız oyuncularımızın başarılarını birlikte yaşamaktan mutluluk duyuyoruz. Cast kadromuzun zenginliği sayesinde birçok projeye alternatif sunumlar yapıyoruz ve bünyemizde yetiştirdiğimiz oyuncuların menajerlik hizmetini yaparak projelere kazandırıyoruz.

 

Microp Production cast ajans kadromuza katılan yeni yüz oyuncu adaylarını televizyon ve sinema sektörüne iyi adım atmalarını sağlayacak nitelikte verdiğimiz oyunculuk eğitimleriyle, kariyerlerinde önemli bir konuma ulaştırmayı görev biliriz. Oyuncu olmak isteyen büyük küçük herkes cast ajans kadromuza dahil olabilmek için bize başvuru yapmaktadır. Ekranlara yakışan yüzleri bulup boşlukları tamamlamak için yetenekli kişileri tercih ederek portföyümüze dahil etmekteyiz.

 

Oyunculuk yolunda size sunduğumuz fırsatları değerlendirmek isterseniz ve siz de oyunculuk mesleğine ilgi duyuyor ve bu işi ciddi anlamda yapmak istiyorsanız bize bilgilerinizi gönderebilirsiniz. Yapılan her başvuru cast direktörlerimiz tarafından tek tek incelenmektedir. Ön onay aşamasından geçen kişilerle mülakat görüşmesi yapılarak oyunculuğa uygunluğuna bakılmaktadır. Oyunculuk eğitimi olan veya eğitim alarak devam etmek isteyen kişilerle çalışmak bizim tercihimizdir. Mülakat görüşmesinde olumlu sonuçlanan kişiler için profesyonel stüdyo fotoğrafları çekilerek kaydı tamamlanmış olacaktır.

Sosyal Paylaşım

Benzer İçerikler

Çocuk Ajansı
Çocuk Ajansı
Çocuk Oyuncular
Çocuk Oyuncular
Oyunculuk
Oyunculuk
Oyuncu Olmak
Oyuncu Olmak
Çocuk Ajansı Çalışmaları
Çocuk Ajansı Çalışmaları
Cast Ajansları
Cast Ajansları
Reklam Ajansları
Reklam Ajansları
Oyuncu Ajansları
Oyuncu Ajansları
Çocuk Ajansı Kayıt
Çocuk Ajansı Kayıt
Oyunculuk Ajansı Başvuru
Oyunculuk Ajansı Başvuru